THE NATIONAL ACADEMY OF AGRARIAN SCIENCES
OF UKRAINE
Scientific-methodical and coordination center on scientific problems
development of agroindustrial complex of Ukraine
UA EN

Engineering and Technology Institute "Bioengineering"  of the National Academy of Agrarian Sciences of Ukraine

Contacts

E-mail

biotechnica.od@gmail.com

Address
26, Mayakska road Str
HLIBODARSKE, Odessa region 
67667
Ukraine
Telephone

+38 (048) 706-31-97

Fax

+38 (048) 706-31-97

About department:

Інженерно-технологічний інститут «Біотехніка» НААН - провідна державна науково-дослідна установа з розробки наукового та інженерно-технологічного забезпечення виробництва і застосування біологічних засобів захисту рослин від шкідників і хвороб. 

Наукові роботи Інституту носять комплексний характер, який визначається поєднанням технічної, біологічної та сільськогосподарської науки. Створені в Інституті комплекси устаткування і технології для масового виробництва корисних організмів, формують світовий рівень досягнень і забезпечують інноваційний розвиток напряму біологізації землеробства в Україні. 


 Основні напрями науково-виробничої діяльностіІТІ "Біотехніка" НААН:

  • розробка технологічного та біолого-кліматичного обладнання для оснащення виробництва біологічних засобів захисту рослин; 
  • розробка промислових технологій виробництва ентомологічних, бактеріальних, грибних і вірусних засобів захисту рослин, а також бактеріальних добрив; 
  • розробка технологій застосування біологічних засобів захисту рослин для сільськогосподарського виробництва; 
  • виготовлення дослідних і серійних зразків обладнання для оснащення біологічного виробництва і надання замовникам комплексу послуг з його введення в експлуатацію, а також інженерного обслуговування.